Vi trenger bidrag til konkurransen.

Vi trenger  bidrag til konkurransen.


Foto “konkurranse”!
Senja hundeklubb skal lage kalender for 2013.  Til dette trenger vi medlemmenes bidrag. Vi vil gjerne ha bilder av hund/er i ulike situasjoner. Dette kan være : hund/er, hundesport, barn/hund,lek, stemninger, kos, trening, tur, morsomme situasjoner osv. Kort sagt hunder i ulike settinger. Hvert medlem kan sende inn max 3 bilder. Bildene bør være av god kvalitet og i høy oppløsning. (bildene må være minimum 1MB) Bilder av alle typer hunder er hjertelig velkommen 🙂
Frist for innsendelse er 01  juli 2012. Jurie: SHK`s styre.
Senjahundeklubb har rett til å benytte seg av innsendte bilder i andre klubb sammenhenger.
Mail for innsending: senjahundeklubb@gmail.com
Premie: Bildene som blir trukket ut, for pryde klubbens  kalender:)