Innkalling til medlemsmøte, 15.02.2015.

 

VIKTIG MELDING! MEDLEMSMØTET!
Medlemsmøtet flyttes til SØNDAG 15.02.15 kl. 14.00! Sted er fortsatt SHK’s klubbhus på Finnfjordeidet. Vi håper det passer for flere i helga, og hvis været frister til det hadde det vært koselig med litt trening og sosialt samvær før møtet. Kanskje med grilling? 🙂 Håper på å se mange av klubbens medlemmer der! 🙂

Styret i SHK vil ønske alle våre medlemmer velkommen til medlemsmøte, 10.02.2015, kl 19.00, på klubbhuset.
Vi forbereder årsmøtet som er berammet til 24 mars, og vi vil gjerne ha et dialogmøte i forkant, vi trenger forslag fra dere, både til aktivitetskalenderen og på hvilke saker som skal opp på årsmøtet.
Videre har det vært noe uro i klubben vår, og enkelte medlemmer har følt seg utestengt, eller i alle fall ikke inkludert. Dette er noe vi i styret synes er veldig leit, Senja Hundeklubb skal jo være en klubb for alle!
Vi håper flest mulig vil ta seg tid til å komme på møtet, og ber om at dere, hvis dere har forslag til saker som bør settes opp på agendaen, sender disse inn til senja.hunde@klubb.nkk.no