Kurs – Tips, triks og aktivisering

Tips,triks, problemløsning og aktivisering av hunden! Passer for ALLE!
Helga 20.-21. oktober. Foregår på klubbens bane på Finnfjordeidet, både inne og utendørs. Instruktør er Miriam Olsen.
“Alle” er et vidt begrep – så da passer det nok til deg også om du har lyst å gjøre hverdagen over til fest! I tillegg til å kunne gjøre noe gøy sammen med hunden din, hjemme på tur og på trening. Hunden vil bli mer balansert mentalt med aktiviteter i hverdagen. Samarbeidet og kontakt mellom hund og menneske øker når man finner på noe sammen. Hovedfokus: la hund og menneske bruke hodet. Slipp tanken fri, våg, tør og tenk annerledes i trening med hunden din!
Verken hund eller menneske trenger noen forkunnskap, men har nytte av å kunne ordet «bra» eller lyden «klikk» etterfulgt av en godbit.
Kurset er på 6 timer, 3 timer lørdag (15-18) og 3 timer søndag (litt tidligere, ca 14-17).
Det er max 6 plasser! Pris 800,- for klubbens medlemmer og 950,- for ikke-medlemmer. Det er selvsagt mulig å melde seg inn i Senja hundeklubb før kurset, om du ikke allerede er medlem 😊 Dette gjøres via nkk.no.
Påmelding sendes på mail: lena.martinsen@hotmail.com. Bindende påmelding.

Legg inn en kommentar